Türkçe

Başkan Gençer Kent Konseyini Ziyaret Etti

2301 kez bakılmış
25 Aralık 2014
15:34

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, eski Kırlangıç fabrikası içerisinde yer alan kent konseyinin yeni çalışma ofisinde Kent Konseyi Başkanı Ahmet Üzgeç, Kadın Meclisi Başkanı Ayşe A.Sokol, Gençlik Meclisi Başkanı Lütfü Kotan, yürütme kurulu üyeleri H.Tülin Çalışıcı, Gülser Özkan, Nebahat Dinler, K.Nesrin Seçer, Halil Cevdet Kantarcı, Mehmet Özden, Cemil Tosunoğlu ve genel sekreter Övünç Uğuz ile bir araya geldi.

 

Ziyarette Ayvalık'ta yapılan ve yapılacak çalışmalar, kent konseyi ile belediye ilişkileri konularında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. Ziyarette ayrıca Başkan Gençer kent konseyine bir Atatürk Portresi de hediye etti.

 

Sosyal hayata kazandırılacak olan eski Kırlangıç Fabrikası Projesi hakkında hazırlanan maket üzerinde detaylı bir şekilde Ayvalık Kent Konseyi yönetimini bilgilendiren başkan Gençer, ilçede hayata geçirilmesi planlanan diğer çalışmaları da anlattı.


İlçe için hazırlanacak olan her türlü proje hakkında kent konseyinin ve ilçe halkının da görüşleri alınarak hareket edilmesi halinde başarılı olunacağını ifade eden Gençer, belediye olarak yapılan her iyi çalışmanın yanında olduklarını da söyledi.


Ayvalık Kent Konseyi Başkanı Ahmet Üzgeç de Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’e konseyin çalışmaları ile ilgili bilgi verdi ve kent konseyi yönetimi olarak belediye başkanı ve belediye meclisinden beklentilerini anlattı.

 

Yaklaşık bir saat süren ziyarette, kent içi trafiğinin rahatlatılmasından, yaya kaldırımlarının genişletilmesine, kent konseyi harcamalarının nasıl yapılacağından, belediye meclisi toplantılarında kent konseyi önerilerinin nasıl değerlendirileceğine kadar birçok konu ele alındı.

Ad Soyad: Yorum:
E-posta:
Onay kodu:
16/06/2019 Gün Ortalama:113  Bugün 9 Ziyaret var  Sitede 3 kişi var  IP:52.204.98.217