Türkçe

Gençlik Meclisi Genel Kurulu Toplandı

1930 kez bakılmış
24 Eylül 2014
10:03

23 Eylül 2014 tarihindeSarı Zeybek Tesisleri'nde yapmış olduğumuz genel kurul toplantısında ilk önce aramıza yeni katılan arkadaşlara, meclis çalışmaları hakkında kısa bir bilgilendirme yapıldı. Kent Konseyi Başkanı Ahmet ÜZGEÇ Gençlik Merkezi Projesi hakkında ilerde gelişebilecek faaliyetleri anlattı.

 

Daha sonra yakın zamanda yapacağımız etkinlikler ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Yapılacak olan kısa film yarışması için çalışma grubu oluşturuldu. Grupta yer alan arkadaşlar şu şekildedir, Lütfü KOTAN, Serkan KİBAR, Doğacan TOKA, Sedat ERGENEKON, Dilara KALPAK ve Ceren ERGEN.

 

Gençlik Meclisi Başkanı Lütfü KOTAN, “Bir Kitap Bir Hayat” kitap kumbarası projesinin sponsor çalışmaları hakkında bilgi verdi. Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılacak görüşmelerin hemen ardından Ayvalık sınırları içindeki liselere kumbaralar yerleştirilecek.

 

Kasım ayında yapılması planlanan Gençlik Çalıştayı için Lütfü Kotan Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu ile yapılan görüşmeleri aktardı. Uyarıcı Maddeler ile mücadele kapsamında Balıkesir Üniversitesi’nden gelmesi planlanan 2 uzman ile çalıştay bünyesinde 40 dakikalık bir seminer yapılacak. Ayrıca çalıştay kapsamında gençlerin yerel yönetime bire bir olarak sorunlarını aktarması amaçlanmaktadır. Çalıştay sonunda mini bir konser verilmesi de düşünülmektedir. Çalıştay hazırlama grubunda yer alan arkadaşlar şu şekildedir; Hasan KITAY, Harika ANAK, Tila KOŞAN, Bilge BABA, Lütfü KOTAN ve Serkan KİBAR.

 

Mayıs ayında yapılması planlanan gençlik festivali için organizasyon firmaları ve sponsor olacak içecek firmalarıyla görüşülmesi kararı alındı.

 

Bir sonraki toplantı tarihi olarak 14 Ekim oy birliği ile kabul edildi.

 

Görüşlerin ardından toplantı sona erdi.

Ad Soyad: Yorum:
E-posta:
Onay kodu:
18/04/2019 Gün Ortalama:162  Bugün 61 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:3.90.12.112