Türkçe

Yürütme Kurulu Kaymakam Vekili Naif Yavuz'u ziyaret etti

1980 kez bakılmış
10 Eylül 2014
08:15

Ayvalık Kent Konseyi Yürütme Kurulu Ayvalık Kaymakam Vekili Naif Yavuz’u makamında ziyaret etti. Gençlik Meclisi ve Kadın Meclisi başkanlarının da hazır bulunduğu ziyarette Ayvalık’ın sorunları masaya yatırıldıAyvalık’ta bu yaz inanılmaz bir doluluk oranıyla karşılaştıklarını belirten Yavuz, bir yandan da kaçak göçmenlerle mücadele ettiklerini söyledi.

 

Kent Konseylerinin önemine vurgu an data-scayt_word="yapan" data-scaytid="180">yapan Kaymakam Vekili Naif Yavuz “Kent Konseyi yerel yönetim ve halk arasındaki bağı güçlendiren ve birleştiren önemli bir oluşumdur. İçinde bütün sivil toplum kuruluşlarını barındırdığından dolayı yetkili makamlar tarafından kesinlikle göz ardı edilmemelidir dedi

 

Öncelikle Kent Konseyi yürütme kurulunu makamında kabul ettiği için teşekkür eden Ayvalık Kent Konseyi Başkanı Ahmet Üzgeç, yeni yönetim olarak çalışmalara hemen başladıklarını ve gerçekten çok azimli, istekli üyelerden oluşan bir yönetim olduklarını belirtti. Gönüllü STK temsilcilerinden oluşan çalışma gruplarıyla Ayvalık sorunları için çözümler üreteceklerini söyledi. Kent Konseyi toplantılarına idari makamların katılımına vurgu yapan Üzgeç, “Sorunları bu şekilde birinci ağızdan iletebilir ve kısa sürede çözebiliriz” dedi. 

 

Karşılıklı dilek ve görüşlerin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile ziyaret son buldu.

Ad Soyad: Yorum:
E-posta:
Onay kodu:
19/10/2018 Gün Ortalama:325  Bugün 271 Ziyaret var  Sitede 2 kişi var  IP:54.166.207.223