Türkçe

Kent Konseyi Gençlik Meclisimizi oluşturduk

1168 kez bakılmış
17 Kasım 2016
08:09

Ayvalık Kent Konseyi Gençlik Meclisi Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 14 Kasım 2016 Pazartesi günü, İsmet İnönü Kültür Merkezi'nde saat 17.00'de gerçekleştirildi.

Kent Konseyi Başkanı Filiz Karayelli (Divan Başkanı), Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesi Hatice Tülin Çalışıcı (Divan Üyesi) ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Övünç Uğuz'un (Divan Üyesi) katılımıyla Divan Kurulu oluşturuldu.

Divan Başkanı Filiz Karayelli tarafından başvuru listesine kayıt yaptırarak başvuru yapan 31 adet yeni katılımcının genel kurula sunulmasından sonra yapılan oylamada başvurular oybirliği ile kabul edildi.

Gençlik Meclisi Yönergesinde değiklik yapılmasına dair teklif Divan Başkanı Filiz Karayelli tarafından genel kurul üyelerine okundu ve gerekçesi açıklandı. Yapılan oylamada oybirliği ile değişiklik teklifi kabul edildi.

Genel Kurul üyelerinin katılımıyla oluşturulan, 7 asil ve 7 yedek üye içeren Yürütme Kurulu Listesi, genel kurul üyelerinin oylarına sunuldu. Oluşturulan liste yapılan oylama sonucunda oybirliği ile kabul edildi.

Divan kurul tarafından Muharrem Saygı, Nezihe Toplu, Fatma Yenim, Selenay Erkoç, Furkan Samet Çapar, İbrahim Alper Yavaş ve Osman Aslan'ın Yürütme Kurulu asil üyeliklerine, Mikail Varil, Mümin Yurtseven, Berkay Saygı, Barış Geren, Ecem Sancak, Müge Göral ve Aslı Tuna'nın ise Yürütme Kurulu yedek üyeliklerine seçildikleri ilan edildi.

Ad Soyad: Yorum:
E-posta:
Onay kodu:
19/10/2018 Gün Ortalama:325  Bugün 271 Ziyaret var  Sitede 2 kişi var  IP:54.166.207.223