Türkçe

Kadın Meclisi Seçimli Genel Kurulu Yapıldı

1234 kez bakılmış
6 Ekim 2016
14:15

Ayvalık Kent Konseyi Kadın Meclisi Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 5 Ekim 2016 Çarşamba günü, saat 15.30'da Ayvalık Ticaret Odası toplantı salonunda yapıldı.

 

Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Kent Konseyi Başkanı Filiz Karayelli'nin konuşması ile açıldı.

 

Divan Kurulu'nun oluşturulmasından ve saygı duruşu ve İstaiklal Marşı'nın okunmasından sonra bir önceki dönem Kadın Meclisi Başkanı Ayşe Sokol tarafından, geçmiş dönem Faaliyet Raporu genel kurul üyelerine okundu.

 

Yapılan oylamada, Kadın Meclis Yürütme Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçiminin blok liste ve kapalı oy/açık tasnif yöntemi ile yapılması oy çokluğu ile kabul edildi.

 

Yapılan seçimlerde; Mesut Duran Müzik Derneği temsilcisi Renin Dilek Tan tarafından divan kuruluna sunulan ve geçerli 44 oyun 34'ünü alan liste yeni dönem Kent Konseyi Kadın Meclisi Yürütme Kurulu olarak seçildi.

 

Kent Konseyi Kadın Meclisi asil üyeleri olarak seçilen Figen Erdoğdu, İlknur İlhan, Aysel Kürtül, Renin Dilek Tan, Ayfer Uğurer, Hilal Uslu, Dilek Yenim ve yedek üyeler olarak seçilen Aysun Önal, Huriye Kara, Rabia Metin, Gülhan Ok, Tülin Soylu, Derya Dedeoğlu, Kadriye Esen Adman'a yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

Ad Soyad: Yorum:
E-posta:
Onay kodu:
19/02/2019 Gün Ortalama:376  Bugün 8 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:18.206.175.155